Akademia Malucha

Przedszkole Niepubliczne i Żłobek w Złotorii

dzieci

O nas

Przedszkole „Akademia Malucha” swą działalność rozpoczęło od września 2009 r. Budynek o powierzchni ok. 800 m², umiejscowiony w cichej części Złotorii, na działce o powierzchni ponad 2000 m², został specjalnie zaprojektowany na przedszkole i tworzy bezpieczne miejsce do nauki i zabawy naszych podopiecznych. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna i personel dba, aby pobyt dzieci w placówce był miłym, beztroskim i niezapomnianym okresem w ich życiu.

Placówka nasza pełni opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30–17. Przedszkole ma pod swą opieką 100 dzieci podzielonych na cztery grupy wiekowe ( 3, 4 i 5-cio latki). Zajęcia i zabawy we wszystkich grupach wiekowych prowadzone są zgodnie z programem „ABC… Program wychowania przedszkolnego XXI wieku” – zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej; Anny Łady-Grodzickiej Wydawnictwo WSiP (Dz. U. Nr 2/2000 – Rozporządzenie MEN z dnia 1 grudnia 1999 r.), nad którym opiekę będzie sprawowało Kuratorium Oświaty w Toruniu.